نبشی st37

نبشی st37 -فروش نبشی فولادی st37-فولاد ساختمانی st37

نبشی st37-نبشی فولادی st37-قیمت نبشی st37-فروش نبشی st37-فولاد st37

فولاد st37-نبشی استیل کربنی st37 نوعی از فولاد کم کربن با محتوای کربن ۰.۲۰٪ مشابه S235JR یا Q235 است.

به اندازه رایج ASTM A36 قوی نیست. اما در کاربردهای روزمره و برنامه های سازه ای که استحکام بسیار مهم نیست کاربرد گسترده ای دارد. نبشی فولادی st37 بدون پوشش و به صورت پوشش گالوانیزه ای به فروش می رسد. البته در دسته بندی فولاد، نبشی های فولادی کربنی st37 با سه نوع سطح تصفیه سطح-گالوانیزه، سیاه و یا پیش رنگ-ارائه می شود. دلیل توصیه ما به شما در خصوص خرید محصول با پوشش گالوانیزه این است. که با توجه به محتوای شیمیایی خود، ST37-2 به عنوان A588 مقاومت در برابر خوردگی ندارد. و ظرف چند روز زنگ می زند. از این رو، گالوانیزه یا رنگ آمیزی قبل از استفاده بهترین راه برای محافظت از فولاد در برابر خوردگی می باشد.

مشخصات نبشی فولادی st37

نبشی- نبشی فولادی – نبشی پرسی – نبشی فابریک -نبشی L – نبشی V-نبشی فابریک-نبشی پرسی

جدای از دو نوع نبشی پرسی و فابریک نبشی ها را می توان از نظر ظاهری نیز تمییز داد. نبشی L به نوعی از نبشی ببان می شود. که دو بال آن نامساوی و نوع دیگر نیز نبشی V شکل بوده که دو بال مساوی دارد. و مصرف آن شایع تر است. نبشی های مختلفی از جمله گالوانیزه، لقمه، ضد زنگ، اسپیرال و … در بازار موجود می باشد.

کاربرد نبشی 
عموماً نسبت به نوع آن در ساخت و سازهای عمرانی، ساختمانی و حتی صنعتی استفاده می شود. در صنعت ساختمانی همانطور که بیان شد از نبشی ها عموماً برای اتصال استفاده می شود. ستون ها، خرپا، چارچوب ها (نبشی ضد زنگ). و حتی آسانسورها (نبشی لقمه، اسپیرال) بیشترین استفاده از نبشی ها را دارند.
در صنایع غذایی و دارویی نیز عمدتاً از نبشی ضد زنگ . به دلیل مقاومتی که در برابر سایش دارد استفاده می کنند. نبشی های T316 عمدتاً مصرف صنعتی دارد و A36 نیز در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.  نبشی اسپیرال نیز با انعطاف پذیری بالا یکی از بهترین انتخاب ها در بحث ساختمان سازی. ساخت پل ها و دکل های انتقال نیرو است.

مقاله مرتبط جهت مطالعه  لوله st37-قیمت لوله st37-فروش لوله st37-فولاد st37-فولاد ساختمانی st37-لوله سیاه

فولاد ساختمانی یک اصطلاح برای مواد فولادی است. که برای ساخت مصالح ساختمانی در اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

بسیاری از پروفیل های فولادی به شکل یک تیر بلند است که مشخصات یک مقطع خاص را دارد. شکل پروفیل های فولادی، اندازه، ترکیب شیمیایی، مشخصات مکانیکی مانند مقاومت. شیوه های ذخیره سازی و غیره با استفاده از استانداردها در اکثر کشورهای صنعتی تنظیم می شود.

اکثر پروفیل های فولادی مانند تیرها با مقطع I. گشتاور دوم سطح بالایی دارند، به این معنی که از نظر سطح مقطع بسیار قوی هستند. و در نتیجه می توانند میزان بار زیادی را بدون تغییر شکل درخور اهمیت تحمل کنند.

پروفیل های ساختمانی معمولی

شکل پروفیل های موجود در بسیاری از استانداردهای منتشر شده در سطح جهان شرح داده شده است. تعداد مقاطع ویژه و اختصاصی نیز موجود است.

بسیاری از مقاطع با نورد گرم یا سرد تولید می شوند. برخی دیگر با جوش دادن صفحات مسطح یا خم شده با یکدیگر ساخته می شوند .(مانند: بزرگترین مقاطع جدار نازک دایره ای از خم کردن یک صفحه صاف به شکل یک دایره. و جوش دهی درز تولید می شوند).

اصطلاحات آهن نبشی، آهن ناودانی و آهن ورق از سالها قبل به طور معمول. قبل از اینکه واژه فولاد به جای آهن فرفورژه به منظور مقاصد تجاری جایگزین شود. استفاده می شده است. این اصطلاحات بعد از عصر آهن فرفورژه نیز مصطلح بوده اند. و امروزه هنوز هم علی رغم اینکه نادرست هستند. به طور غیر رسمی، و در اشاره به انبار نبشی فلزی، انبار ناودانی و ورق شنیده می شوند. در مقایسه : ورق حلبی، هنوز هم گاهی اوقات به طور غیر رسمی برای فویل آلومینیوم استفاده می گردد. در نوشتن رسمی برای زمینه های کارهای فلزی، اصطلاحات دقیقی مانند انبار نبشی، انبار ناودانی و ورق استفاده می شود.

مقاله مرتبط جهت مطالعه  فولاد 1248-میلگرد 1248-تسمه 1248-فولاد فنر 1248-فولاد ck75-فولاد 1078

فولاد ساختمانی

خوردگی – فولاد در هنگام تماس با آب، می تواند دچار خوردگی شود. و یک سازه بالقوه خطرناک را ایجاد می کند. برای جلوگیری از هرگونه خوردگی در طول عمر یک سازه فولادی. باید در ساخت سازه های فلزی اقدامات لازم صورت گیرد. فولاد را می توان رنگ کرد که مقاومت در برابر آب را فراهم می کند. همچنین، مواد مقاوم در برابر آتش که برای پوشاندن فولاد استفاده می شود. معمولاً در برابر آب نیز مقاوم است.

کپک قارچی – فولاد نسبت به چوب سطح مناسب کمتری در محیط، برای رشد کپک قارچی را فراهم می کند.

مقاله مرتبط جهت مطالعه  میلگرد آلیاژی - فروش میلگرد آلیاژی-میلگرد فولادی-قیمت مناسب میلگرد آلیاژی فولادی

بلندترین سازه ها امروزه (که معمولاً به آن آسمان خراش ها یا ساختمان مرتفع گفته می شود). به دلیل قابلیت خوب ساخت و همچنین نسبت بالای مقاومت به وزن فولاد. با استفاده از این مصالح تولید می شوند. در مقایسه با بتن، اگرچه چگالی بتن از فولاد کمتر است. اما نسبت مقاومت به وزن بتن نیز بسیار کمتر است. به همین دلیل یک عضو سازه بتنی برای تحمل یک میزان معین بار به حجم بسیار بزرگتری نیاز دارد.

فولاد گرچه متراکم تر است اما برای حمل بار به مواد زیادی احتیاج ندارد. اما این مزیت برای ساختمانهای کم ارتفاع، یا برای ساختمانهای چند طبقه یا کمتر، اهمیت زیادی ندارد. بارهای ساختمانهای کم ارتفاع نسبت به سازه های مرتفع بسیار کمتر است. و در نتیجه استفاده از بتن برای سازه اقتصادی تر است. این امر به ویژه در مورد سازه های ساده. مانند پارکینگ یا هر ساختمانی که دارای شکل ساده مستطیلی است، صادق است.

فولاد ساختمانی و بتن مسلح همیشه فقط به خاط اینکه ایده آل ترین مصالح برای سازه هستند. انتخاب نمی شوند. شرکت ها همچون طراحان، به توانایی تولید سود برای هر پروژه ساختمانی متکی هستند.

قیمت مواد اولیه (فولاد، سیمان، مصالح سنگی درشت دانه، سنگدانه های ریز، الوار برای کار قالب بندی و …) دائماً در حال تغییر است. اگر امکان ساخت یک سازه با استفاده از هر یک از مصالح فولاد و بتن مسلح وجود داشته باشد. ارزانترین آن دو، ممکن است تعیین کننده باشد. متغیر مهم دیگر، مکان پروژه است. نزدیکترین تأسیسات تولید فولاد ممکن است. خیلی بیشتر از نزدیکترین تأمین کننده بتن از محل ساخت و ساز فاصله داشته باشد. هزنیه بالای انرژی و حمل و نقل، در انتخاب نوع مصالح نیز تعیین کننده است. قبل از شروع طرح ریزی کلی یک پروژه ساختمانی، تمام این هزینه ها مورد توجه قرار خواهند گرفت.

ارتباط با ما

09122136675

02128423820

سلام، پاسخگو هستیم