تسمه mo40- تسمه فولادی 4140- تسمه 7225- فروش تسمه فولادی-قیمت تسمه فولادی- فولاد mo40 یک میلگرد آلیاژی مولیبدن کروم دار است.

تسمه mo40-قیمت تسمه mo40-فروش تسمه mo40-تسمه فولادی 4140-تسمه 7225

تسمه Mo40

میلگرد mo40

این فولاد به طور گسترده ای برای ساخت آن دسته از تجهیزات صنعتی که تحت فشار یا ضربه و حرارت بالا قرار دارند. مانند تیر، ستون، چرخ دنده و غیره به کار می رود.

تسمه mo40

فولاد mo40 دارای خواص زیادی می باشد که از مهمترین این خواص ها می توان به

فولاد mo40 نوعی فولاد کم آلیاژی است. آلیاژ mo40 متعلق به گروه فولادهای مقاوم به حرارت، که این آلیاژ کیفیت بالایی دارد.

این فولاد جزو آلیاژهای کم کربن دسته بندی می گردد. و دارای توان کششی و مقاومت بسیار بالایی می باشد.

نکته قابل توجه در ذوب این فولادها ضخامت کامل آنها است. بنابراین فولادهای آلیاژی Mo40 به عنوان آلیاژهای باکیفیت شناخته می شوند.

تسمه mo40

همچنین بدلیل اینکه سختی این فولاد بسیار زیاد است. در پروژه هایی که مقاومت به سختی و توان کششی بالا مد نظر باشد. از این فولاد استفاده می شود.

MO40 فولادی ساده و با تناژ تولید جهانی بالاست که در غلتک های صنایع مختلف ذیل کاربرد دارد.

تسمه فولادی و استیل-انواع تسمه

تسمه فولادی

این

تسمه ها برش های صاف و یکسانی هستند که روی انواع ورق شکل می گیرند. و نسبت به نیاز، عرض و جنس تفاوت دارند. این محصول یکی از پر استفاده ترین مصالح فولادی در ساختمان سازی و تولید بنا می باشد. که به دو شکل رول و تخت در بازار عرضه می شود. طول استاندارد تسمه ها 6 تا 12 متر است. و عرض آنها بین 20 تا 60 میلی متر. و ضخامت این ورق ها بین 2 تا 20 میلی متر می باشد.

انواع تسمه

که به صورت ماشین کاری و نورد تولید می گردد.

تسمه نوردی

تسمه نوردی تسمه ای است که از ضایعات آهن و ذوبی تولید می شود. و قطر آن بین 5.5 تا 6.5 میباشد. همچنین ابعاد آن نیز تا 1 میلی متر تلورانس دارد.

نوع فابریک از نوع نوردی است که از نورد شمش فولاد در کارخانه ها تولید می گردد. و عمدتاً تمیز تر و با کیفیت تر از نوع های نوردی است. که در کارگاه ها تولید می شود. طول آن 6 متر است. اما ابعادش همانند نوع نوردی تا 1 میلی متر تلورانس دارد.

تسمه ماشینکاری

این نوع که از ورق فابریک و درجه یک بریده شده. و به صورت یکدست و طول ثابت 6 متری است. که لبه های آن صاف و از نوع نوردی گران تر و با کیفیت تر است.

تسمه در چه جنس هایی تولید می گردد

یکی از فرقهای اساسی بین انواع فی و غیر فی، مقدار استحکام کششی آنها می باشد. بطور اساسی انواع غیر فی در عدل بندی اجسام سبک مانند لباس، کاغذ، بطری های نوشابه. مصالح ساختمانی و الیاف اکریلیک کاربرد دارند.

در صورتیکه انواع فلزی در عدل بندی اجسام سنگین مثل کلاف های ورق فولادی، لوله و پروفیل. شمش های آلومینیوم و مس، الوار و در بستن ماشین آلات سنگین روی پالت. جهت حمل و نقل استفاده می گردد. علاوه بر این در عدل بندی اجسام داغ. استفاده از نوع های فلزی با جای انواع غیر فی چیز غیر قابل پیشبینی نمی باشد. استفاده از این محصول در حال افزایش است. بطوریکه در حال حاضر بیش از 12000 تن نوع فولاد عدل بندی در کشور مصرف می شود. و این مقدار در سال های آتی افزایش خواهد یافت.

انواع فی معمولاً در جنس هایی مانند آهنی، استیل، گالوانیزه، فولادی، ck45,آلیاژی و آلومینیوم تولید و ارائه می گردد.

از انواع این محصول می توان از نوع مقاوم به حرارت و انواع براق فولادی نیز نام برد. البته ورق هایی از جنس فلزات غیر آهنی نیز به صورت تسمه به بازار ارائه می گردد.

کابرد ورق و این محصول مقاوم به حرارت مخصوص. در همه روش های جوشکاری برقی و جوشکاری ذوبی لب به لب ضربه ای. مخازن تحت فشار، لوله های تحت فشار و تأسیسات و دیگ بخار است.

ورق و اینن محصول فولاد ساختمانی محدودیت جوشکاری ندارند و همه ی تولید های آنها مخصوص پوشش رنگ است. ورق و این محصول از جنس فولاد آلیاژی نرم را می توان جوشکاری. و یا روی آن ها عملیات کشش انجام داد.

کاربرد تسمه در ساختمان سازی و صنعت

از نوع فلزی در این موارد نام برده شده است

تسمه استیل

نوع استیل که در ضخامت های مختلف ساخته می شوند. نوعی ورق استیل صیقل شده است. نوع استیل اغلب در ضخامت های کم مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد تسمه استیل

اهمیت کاربرد انواع ورق استیل در صنایع مختلف

ورق استیل

مستحکم بودن فولاد در مقایسه با دیگر آلیاژهای فلزی و نیز دیگر خواص آن، باعث آن است. که در بسیاری از صنایع شاهد مصرف بالای این ماده با ارزش باشیم. آلیاژهای فولادی خانواده بسیار بزرگی هستند. که هر کدام از اعضای آن خواص منحصر به فردی را از خود نشان می دهد.

مقاومت به خوردگی بالا، استحکام مطلوب، تمیز کردن راحت، زیبایی و درخشندگی. در کنار بقیه خواص مکانیکی مهم و با ارزش استیل موجب آن گردید. تا امروزه بخش عمده ای از ساخت و سازهای حساس به کمک این آلیاژ انجام شود.

اگرچه کمتر از یک قرن از عمر صنع فولاد سازی در ایران، می گذرد. اما در این مدت پیشرفت فوق العاده ای داشته است. تلاش ها و فعالیت در سالهای اخیر به اندازه ای بوده که کشور. در فولادسازی به مقام یازدهم دنیا دست پیدا کند. افزایش کیفیت و حجم تولیدات فولادی نه تنها ایران را از وابستگی به بازار سایر کشورها رها می کند. بلکه باعث خیر برداشتن برای دست گرفت بازارهای جهانی به مرور زمان خواهد شد.

با این تفاسیر، متأسفانه تلاش ها در بخش تولید شمش استیل. به اندازه ای نبوده که به تولید انبوه منجر شود. به همین خاطر برای تأمین نیاز کشور به مقاطع استیلی در حال حاضر چاره ای جز واردات نیست. در ایران بازرگانی های مختلفی نسبت به تهیه و تأمین استیل. از برترین برندها متناسب با نیاز مشتری اقدام می کنند.

کاربرد تسمه فولادی سرد

نوع فولادی که از طریق نورد سرد تولید میشود. در مقایسه با نوع ورق گرم بیشتر استفاده می شود.

کاربرد تسمه های فولادی نورد گرم

همچنین یکی از محصولاتی که از این محصول تولید می شود. نوعی شبکه فولادی بنام گریتینگ است. از جمله خواص آن مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، زیبایی ظاهری و قیمت کمت است. و همچنین باعث تبدیل آن به مناسب ترین گزنیه نسبت به محصولات مشابه در بازار ساختمانی و صنعتی شده است. و چون مقاومتش بالاست جهت پوشش کف و پله کارخانه ها و ساختمان ها از آن استفاده می کنند.

ارتباط با ما

09122136675

02128423820

سلام، پاسخگو هستیم