نسوز- ورق نسوز – 1.4148- قیمت ورق نسوز – فولاد نسوز

فولاد نسوز- ورق نسوز. فولاد نسوز- ورق اسپانا- ورق کلمبوس- 1.4841- در فرمهای متفاوت بصورت لوله،توری نسوز،میلگرد شناخته شده است. از ترکیت آهن،کربن و عناصر آلیاژی دیگری تولید میشود. این نوع فولاد صنعتی یکی از انواع استنلس استیل است .که از این نوع آلیاژ بعلت داشتن عناصری چون کروم،نیکل در آلیاژ خود به خصوصیت مقاوم به خوردگی و حرارت مشهور است. از این نوع فلز فولادی نسوز و زنگ نزن و ضد زنگ. در مجموع 61 گرید منطبق با استاندارد کشور ایالات متحده آمریکا SAE/ASIS وجود دارد. بعضی از گریدها که به 4 گروه کلی از نظر عنصرها.- ساختار و ویژگیها تقسیم میشوند. انواع استیل نسوز را شامل میشوند. Heat resistant Steel– استنلس استیل.- فولاد آستنیتی – فولاد ماتنزتی – فولاد فریتی – فولاد سخت رسوبی

https://fooladrasuldalakan.com/wp-content/uploads/2020/12/نسوز.jpg

https://www.reddit.com/user/fooladrasuldalakan/

http://www.instagram.com/fooladdalakan

ورق نسوز - 1.4841 - فولاد نسوز

فروشگاه فولاد رسول دلاکان با ربع قرن تجربه گرانبها در زمینه عرضه انواع ورق آلیاژی و انواع فولاد آلیاژی در سراسر ایران فعالیت مینماید.

خرید مطئمن و امن را برای صنعتگران عزیز کشورمان فراهم نموده ایم. تا بتوانند با مشاوره رایگان فولاد و ورق با کیفیت و با قیمت مناسب خویش را تهیه نمایند. از اینکه ما را برای خرید انتخاب مینمایید سپاسگزاریم.

ارتباط موثر با بخش فروش : 09122136675 – 02128423820

https://fooladrasuldalakan.com/wp-content/uploads/2020/12/ورق-نسوز-فولاد-نسوز.jpg
ورق اسپانا – ورق کلمبوس – نسوز – ورق نسوز – فولاد رسول دلاکان – 1.4841 – فولاد آلیاژی